Компанія групи "Приват" заявляє про обшуки

15.06.16

Компанія JKX Oil&Gas plc (Великобританія), що володіє активами Полтавської газонафтової компанії (ПГНК), заявляє, що 14 червня поліція проводила слідчі дії в офісі Полтавської газонафтової компанії і в будинках її керівництва в рамках розслідування за підозрою в несплаті податків.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

"JKX Oil&Gas підтверджує, що14 червня українська поліція відвідала українську дочірню компанію і будинки двох її старших співробітників, без попереднього повідомлення, з метою пошуку документів в зв'язку з розслідуванням претензій щодо несплачених податків", - заявила компанія.

JKX зазначає, що ПГНК співпрацює зі слідством, але при цьому вважає дії прокуратури, яка ініціювала обшуки, невиправданими.

Крім того, в лютому 2016 року стало відомо, що компанія групи "Приват" хоче подати позов проти України на 270 мільйонів.

Нагадаємо, в лютому 2015 року JKX Oil&Gas plc звернулася в Міжнародний арбітражний суд з позовом проти України.

Компанія стверджувала, що належить їй, Полтавська газонафтова компанія, починаючи з 2011 року, виплачувала завищену рентну плату, і тепер вимагає виплатити їй компенсацію близько 180 млн доларів.

Як відомо, JKX Oil&Gas також має ліцензії на нафтогазові ділянки в Грузії, Болгарії, Туреччини, Італії, США та Росії.

Згідно з даними ЗМІ, за британську JKX Oil&Gas вже кілька років бореться група "Приват" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Групі "Приват" належить приблизно третина британської компанії.

Як повідомлялося раніше, JKX обмежила право голосу підконтрольних Коломойському, Боголюбову і Жукову з майже 39% акцій компаній.

Нагадаємо, 14 червня стало відомо, що співробітники Національного антикорупційного бюро проводять обшук в офісі авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України".

Економічна правда