ВИМАГАЄМО ВІДНОВИТИ ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

08.05.20

ВГО "Союз захисту підприєминцтва", як співорганізатор Руху #SaveФОП наполягає на терміновому відновленню повноцінної роботи громадського транспорту, як внутрішньоміського сполучення, так приміського та міжміського.

Стверджуємо, що нормальна робота економіки без відновлення пасажирських перевезень є абсолютно неможливою!

Непрацюючий ринок громадських перевезень суттєво ускладнює доїзд працівників на робочі місця та доїзд клієнтів і споживачів до пунктів реалізації товарів та послуг.

Заборона пасажирських перевезень легальними перевізниками, натомість, стимулює нелегальних перевізників, які не платять податків та не несуть відповідальності за безпеку своїх пасажирів.

Сьогодні тисячі легальних підприємців, що працюють у сфері громадських перевезень залишаються без роботи і без фінансових ресурсів на проживання.

Існуюча заборона легальних пасажирських перевезень лише стимулює корупційні прояви та зловживання.

Виманаємо від Уряду вжити негайних заходів для швидкого відновлення пасажирських перевезень громадським транспортом, а саме:

- терміново, як це було анонсовано керівництвом Міністерства інфраструктури України, з 12 травня 2020 року, відновити пасажирські автобусні перевезення на приміських, міжміських та міжобласних маршрутах, за умови дотримання санітарно-гігієнічних вимог;

- відновити роботу метрополітену та іншого міського транспорту.

Інформуємо, що у випадку невідновлення роботи транспортної інфраструктури з 12-го травня, підприємці-учасники Руху #SaveФОПналаштовані відстоювати свої права на працю і підприємницьку діяльність у будь-який спосіб дозволений чинним законодавством.

МИ ВИСТУПАЄМО ЗА ВІДНОВЛЕННЯ РИНКУ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ!

ЗБЕРЕЖЕМО НАЦІОНАЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ - ВРЯТУЄМО ЕКОНОМІКУ УКРАЇНИ !