Зі святом колеги-підприємці !

01.09.19

З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ !

Розумію, що настрій у більшості з Вас не святковий, бо ми всі шоковані новими ініціативами команди Президента Зеленського щодо умов ведення підприємницької діяльності. Але маю надію, що ми і цю вакханалію переживемо.

Ми боролись за право вести свою справу з Януковичем, Порошенко і їх бандами. Хоч з втратами, але ми вистояли. Вірю, що ми переживемо і, дасть Бог, все-таки переможемо недобитих, але вже перевзутих в зелене посіпак олігархату і режимів попередників. Покидьки вчергове хочуть створити нестерпні умови для малого і мікропідприємництва, хочуть знівелювати спрощену систему оподаткування замість її розвитку. Бо саме спрощенка дає можливість розвивати українську бізнес-ініціативу та Україну і є "кістокою в горлі" ворогам нашої держави. Але правда на нашій стороні. Закликаю не творити собі кумирів у вигляді державних очільників, бо так може статись, що скоро їх треба буде виносити з владних кабінетів на вилах задля збереження підприємництва і майбутнього українців.

Я бажаю Вам, як собі, сил, здоров’я, миру, наснаги, прибутку, розвитку і процвітання бізнесу. Бажаю, щоб ми нарешті вели свою справу легко та без остраху чергової перевірки чи змін правил гри. Мрію про час, коли ми не помічатимемо владу і зможемо фокусуватись виключно на своїх проектах та ідеях розвитку. 

Хай Господь Бог дає нам розуму, вдачі і єднання у відствоюванні свого законного права на підприємницьку діяльність.

Плекайте, розвивайте та вирощуйте свої справи. Нехай вони стануть могутніми деревами з незламними стовбурами, що триматимуть на собі нашу державу Україну.

З повагою,

Сергій ДОРОТИЧ

Голова ВГО "Союз захисту підприємництва"