Друк сторінки

НІ ТОРГІВЛІ З АГРЕСОРОМ !

18.07.17

 

Шановні колеги!

Вже третій рік поспіль відбуваються військові дії на сході нашої країни. Окупанти анексували Крим та взяли під свій контроль значну частину Донбасу. Тисячі кращих синів та доньок України вже загинули в боротьбі за незалежність нашої держави.

Але в цей час чимало українських приватних та комунальних підприємств без жодних сумлінь ведуть торгівлю з компаніями Російської Федерації.

Всеукраїнська громадська організація «Союз захисту підприємництва», усвідомлюючи небезпеку закупівлі товарів у країни-агресора, неодноразово зверталась з закликами до вітчизняних підприємців зупинити співпрацю з російськими компаніями. Ми виступаємо категорично проти будь-якої закупівлі товарів у російських компаній і вважаємо, що у такий спосіб відбувається фактична підтримка ворога України.

Інформуємо Вас, що ВГО «Союз захисту підприємництва» розпочала підготовку до проведення всеукраїнської акції «Ні торгівлі з агресором!». В рамках акції ми плануємо провести мітинги та пікети під будівлями обласних державних адміністрацій, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України.

Зазначеною акцією ми сподіваємось привернути увагу суспільства до проблеми торгівлі з країною агресором та до наслідків такої співпраці.

Закликаємо до роботи в оргкомітеті об’єднання підприємців та організації.

Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , +38044232080