КАТЕГОРИЧНО НЕ СПРИЙМАЄМО ПРИЙНЯТУ ВЕРХОВНОЮ ЗРАДОЮ НОРМУ ЩОДО РРО ! ЗАКЛИКАЄМО БОРОТИСЬ !

22.03.17

Перелік, який розроблено Міністерство економічного розвитку і торгівлі України на виконання вимог Податкового кодексу і який на сьогодні суттєво зменшено завдяки нашому тиску, є недолугим. Цей перелік, затверджений Постановою КМУ, не вирішує проблему ні тенізації економіки, ні боротьби з контрабандою, а лише збільшує фінансові витрати підприємців за рахунок купівлі та адміністрування РРО і нами не сприймається по суті.

Перемогти цей лобізм великих мереж та виробників касових апаратів можна тільки згуртувавшись усім підприємцям. Тільки так ми зможемо змінити вимоги Податкового кодексу до якого наприкінці минулого року внесли зміни: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1791-19/paran5#n5
Прикро, що більшість підприємців мовчки бездіють. Сподіваємось на те, що як в 2015 році 3 тисячі активістів вирішать проблему, що стосується 2-х мільйонів підприємців - марно.
Не бачимо нажаль активності колег, як і не бачимо колективних звернень до Президента України, Кабинет министров Украины, МЕРТУ, ДРСУ. Не бачу паплюження лобістів РРО, таких як Реанімаційний Пакет Реформ - РПРОфіс ефективного регулюванняСпілка Українських Підприємців - СУП , Коаліція "За детінізацію економіки"
Наша ініциатива щодо проведення всеукраїнських протесних акцій з цього питання нажаль не була підтримана колегами. Прикро!
Самотужки Союз захисту підприємництва, АСГУ (Підприємці України / Entrepreneurs of Ukraine / АСГУ), Союз ювелірів України - Union of Jewelers of Ukraine вже більше півроку воюють з цим лобізмом РРО. Закликаємо і Вас, колеги, бути активнішими. 
Ми отримуємо те, чого вартуємо.
Ящо ми хочемо зберегти спрощену систему оподаткування, то треба зорганізуватись і гуртом встати на боротьбу! 

Завдяки спільним зусиллям ДРС та об’єднань підприємців вдалося значно звузити перелік груп товарів щодо яких вимагатиметься застосування РРО

На погодження ДРС надійшов скорочений перелік груп товарів, щодо яких вимагатиметься застосування РРО, з яким можна ознайомитись нижче. Мінекономрозвитку, розробник проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій та внесення змін до Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів», врахував зауваження і вимоги Державної регуляторної служби України, а також пропозиції бізнес-асоціацій та об’єднань підприємців.

ДРС залишається вірною позиції, що додаткові фіскальні прилади, такі як реєстратори розрахункових операцій, не є панацеєю у боротьбі з тіньовою економікою і не дадуть очікуваного ефекту зменшення обігу тіньових коштів. Як приклад, можна навести ситуацію на ринку реалізації алкогольної продукції, де давно запроваджено використання РРО, однак кількість контрафактного товару на ньому не скорочується.

Згадана постанова КМУ розроблена та мала бути затвердженою на вимогу Закону України від 20.12.2016 № 1791-ІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році». Але ДРС та об’єднанням підприємців, завдяки активній спільній роботі, вдалося майже вдвічі скоротити перелік груп товарів, щодо яких вимагатиметься застосування РРО.

Крім того, за оцінками бізнес-асоціацій та об’єднань підприємців кількість суб’єктів господарювання, що підпадають під дію регулювання, зменшилась із 300 до 50 тисяч.