Шановні друзі, колеги, підприємці України!

04.09.16

Сердечно вітаю усіх нас з Днем ковалів своєї долі. Вже 18 років поспіль в першу неділю вересня ми шануємо сміливість людей, які попри усі негаразди, самі здобувають майбутнє собі і своїм родинам. Ми вибрали цю нелегку стежину за покликом долі, бо серце людини-дії не може битись по-іншому. Щоденною реалізацією своїх ідей та працею, ми наполегливо змінюєм суспільство і оточення. Як Прометей, полум'ям свої задумів та здобутків ми спонукаємо людство до руху вперед. Дух підприємництва, що живе у кожній клітині нашого тіла - це дух свободи, дух розбудовника, дух творця.
Вірю, що вже дуже скоро наше хворе суспільство зрозуміє неперевершену роль підприємництва. Нам неминуче приготовлено роль двигуна змін. І знаю, що всі ми прагнемо цього не тільки думками. Підприємці в доленосні часи неодноразово доводили, що ми тим саме авангардом, що домагається перемоги.
Бажаю усім нам бути сильнішими і вимогливішими впершу чергу до себе. Приклад нашого життя і наших принципів повинен стати прикладом усьому суспільству, а відтак він повинен бути беззаперечним. На нас дивляться, на нас рівняються і ми зобов'язані бути поводирями до справедливого та благополучного життя, життя, яке кожний взмозі побудувати для себе і для тих хто поруч з ним. Це велика відповідальність підприємців і великий священний обов'язок. Зі святом Вас! Миру, здоров'я, злагоди, порузуміння, ну і звісно прибутку Вашій справі. Хай реалізуються всі Ваші задуми та плани. Хай Бог оберігає Вас і Ваші родини! Слава народу України!

Сергій ДОРОТИЧ