Підприємці зорганізовуються для вирішення проблеми

01.06.16

31 травня 2016 року в Державній регуляторній службі України за ініціативою Громадської ради при ДРСУ, Всеукраїнської громадської організації «Союз захисту підприємництва», Асоціації суб'єктів господарювання України відбулась нарада з питання впливу на підприємницьке середовище державного регулювання цін на окремі види продовольчих товарів, зокрема, соціально значущих, шляхом встановлення граничних рівнів рентабельності та декларування зміни оптово-відпускних цін на них. В нараді прийняли участь Голова Державної регуляторної служби України (ДРСУ) Ксенія Ляпіна, Голова Громадської ради при ДРСУ Сергій Доротич, представники Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України (КМУ), Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор», Спілки молочних підприємств України, Української торговельної асоціаціі, ПрАТ «Тернопільський молокозавод». Під час наради було обговорено результати і наслідки регуляторного впливу держави на галузь виробництва продуктів харчування. Проаналізовано вплив постанови КМУ від 17.10.2007р. № 1222 «Про затвердження порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари» та постанови КМУ від 25.12.1996р. № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)».Всі присутні представники галузевих об'єднань зазначили, що проведені ними відстеження результативності дії зазначених регуляторних актів, свідчать про необхідність їх термінового перегляду.
 Учасники вирішили системно деталізувати проблему, надавши проведені ними відстеження результативності дії зазначених регуляторних актів зі своїми зауваженнями та пропозиціями Голові Громадської ради ДРСУ С.Доротичу для узагальнення інформації та напрацювання шляхів вирішення. Присутні домовились зорганізовувати свої спільні дії на базі Громадської ради при ДРСУ для вирішення проблеми.
 Звертаємось з закликом до керівників галузевих асоціацій, керівників підприємств, які не змогли прийняти участь у зазначеній нараді, висловити вашу позицію відносно вищезазначених постанов та надати пропозиції на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і прийняти участь у наступному засіданні. Про дату, час і місце буде повідомлено додатково (орієнтовна дати проведення 13-16 червня).