Проект концепції Регіональної ради підприємців в м. Києві щодо функціонування ТС (МАФів) в м. Києві

КОНЦЕПЦІЯ

функціонування тимчасових споруд (МАФів) у місті Києві

1. Створити зведений реєстр існуючих тимчасових споруд (МАФів), що функціонують у місті Києві станом на 01.10.2011 року.

2. Розробити єдиний стандарт щодо типових форм тимчасових споруд (МАФів).

3. На підставі зведеного реєстру видавати дозвільний документ єдиного зразка на здійснення господарської діяльності такими суб'єктами господарювання до 2015 року.

4. Розробити та затвердити процедуру видачі дозволу встановленого зразка на розміщення тимчасових споруд (МАФів) до 2015 року для його отримання новими суб'єктами господарювання.

5. Дозволити Розпорядженням  Голови КМДА функціонування тимчасових споруд (МАФів), що відповідають затвердженому стандарту типових форм тимчасових споруд (МАФів) та мають усі дозвільні документи на розміщення до 2015 року.

6. Затвердити ліберальну процедуру (процедуру декларування) переведення житлового фонду перших поверхів житлових будинків у нежитловий фонд для розміщення суб'єктів господарювання  з дотриманням санітарних, екологічних, пожежних та інших норм.

7. Розробити та затвердити стандарт типових окремих входів у нежитлові приміщення, розташовані на перших поверхах житлових будинків, які будуть облаштовуватися з 01.01.2012 року.

8. Розробити максимально спрощений порядок реєстрації таких окремих входів на підставі типового проекту.

9. До 2015 року розробити схему планування з чітким затвердженням зон для розміщення тимчасових споруд (МАФів).

10. Після розроблення схеми планування, за умови виконання п.6, не продовжувати дозвільні документи на розміщення тимчасових споруд (МАФів).

11. Торговельні місця, визначені схемою планування, розподіляти через відкриті аукціони:

- переможцем аукціону визнається особа, яка запропонувала найбільшу суму, що буде сплачуватися щороку за користування торговельним місцем;

- участь в аукціонах можу брати без обмежень будь-який житель м.Києва, відповідно до реєстрації;

- один житель може володіти лише одним торговельним місцем;

- право на користування торговельним місцем переходить у спадок і не може бути подароване чи відчуджене.

14.06.2016