Ініціативи

14.06.2016

ВГО "Союз захисту підприєминцтва", Асоціацією суб'єктів господарювання України та Громадською радою при ДРСУ напрацьовано проекти документів для надання правових механізмів впливу громадськості для участі в проведенні реформ та громадському контролю за органами виконавчої влади.

14.06.2016

В.о. Президента України,
Голові Верховної Ради України
ТУРЧИНОВУ О.В.

Шановний Олександре Валентиновичу !

Всеукраїнська громадська організація «Союз захисту підприємництва» звертається до Вас з проханням в межах наданих повноважень вжити усіх можливих заходів для недопущення прийняття ініційованого Міністерством фінансів України проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України» положення якого становлять суспільну загрозу для підприємницького середовища. Прийняття зазначеного законопроекту неминуче призведе до порушення законних прав і інтересів, насамперед, представників малого і середнього бізнесу, а також звичайних громадян України.

14.06.2016

Президенту України

ЯНУКОВИЧУ В.Ф.

копія:          Прем'єр – міністру України

АЗАРОВУ М.Я.

копія : Міністру економічного розвитку

і торгівлі України

ПРАСОЛОВУ І.М.

   

Щодо скасування

спеціального мита стосовно імпорту в Україну

легкових автомобілів 

Шановний Вікторе Федоровичу!

 

Всеукраїнська громадська організація «Союз захисту підприємництва» звертається до Вас з проханням втрутитися в ситуацію, пов'язану з введенням спеціального мита на імпорт легкових автомобілів на територію України.

Відповідно до повідомлення, опублікованого 14.03.2013 р. в газеті «Урядовий кур'єр» №118, Уряд України, згідно з рішенням Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі (№ СП – 275/201214423-08 від 28.04.2012 р.), має намір застосувати спеціальні мита щодо імпорту легкових автомобілів.

14.06.2016

ГРОМАДСЬКА  КОЛЕГІЯ  З ПИТАНЬ  ПОДАТКОВОЇ  ТА  МИТНОЇ  ПОЛІТИКИ  ВЕРХОВНОЇ  РАДИ  УКРАЇНИ

Постійно діючий консультативно-дорадчий орган при Комітеті Верховної Ради України з питань

податкової та митної політики

 

01008, м. Київ-8, вул. Банкова, 5-7,                                                                          тел. 044 232-20-80

 

22.03.2013 р.  № 02/13

Міністру доходів і зборів України

КЛИМЕНКУ О.В.


Шановний Олександре Вікторовичу!

Громадська Колегія з питань податкової та митної політики висловлює Вам свою повагу та звертається щодо деяких питань складання податкових накладних та практики застосування відповідних норм Податкового кодексу України.

14.06.2016

"Позиція ВГО «Союз захисту підприємництва

щодо обмеження імпорту секонд-хенду

на територію України"

ВГО «Союз захисту підприємництва» вважає за необхідне оприлюднити власну позицію щодо законопроектів (реєстр. № 2320, № 2321), якими встановлюються обмеження на ввезення уживаного одягу (секонд-хенд) на територію України.

14.06.2016

Голові Ради підприємців

при Кабінеті Міністрів України

КОЗАЧЕНКУ Л.П.

Шановний Леоніде Петровичу !

 

ВГО "Союз захисту підприємництва", розглянувши редакцію законопроекту «Про внутрішню торгівлю» (грудень 2012 року), підготовленого Мінекономіки України, звертається до Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України з пропозицією спільно вжити всіх заходів щодо неприйняття зазначеного законопроекту в цілому, як такого що порушує:

14.06.2016

Відкритий лист до Президента України щодо проекту Митного кодексу

tamognya_thumb_medium230_152

Президенту України
ЯНУКОВИЧУ В.Ф.

  

Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

 

Всеукраїнська громадська організація «Союз захисту підприємництва» звертається до Вас з проханням захистити конституційні права бізнес-середовища в Україні, що можуть бути порушені внаслідок набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України».

14.06.2016

Відкритий лист до Прем'єр-міністра України

zvytu

Прем'єр-міністру України
АЗАРОВУ М.Я.

Шановний Миколо Яновичу !

Всеукраїнська громадська організація "Союз захисту підприємництва" звертається до Вас із закликом відреагувати на чинники, що становлять загрозу розвитку підприємницького середовища.

14.06.2016

vnytr

Прем'єр-міністру України
АЗАРОВУ М.Я.

 

 

Шановний Миколо Яновичу!

Регіональна рада підприємців в м. Києві (далі - Рада) як консультативно-дорадчий орган при Київській міській державній адміністрації утворена на виконання постанови Кабінету Міністрів Україн7и від 18 травня 2011 року № 526 "Про утворення регіональних рад підприємців в Автономній Республіці Крим", областях, мм. Києві та Севастополі".

Сторінка 1 із 2